Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sportovní hry na mobil

2006 Real Football

2006 Real Football

Djibril Cissé, Andrei Shevchenko a Oliver Kahn tě zvou k největší fotbalové události roku 2006 přímo na tvém mobilu. Vyber si ze široké nabídky týmů a vrhni se do fotbalových soubojů za zvuků „Atomic“ od Blondie. Hned od prvního výkopu musíš ovládnout hřiště. Seber soupeři míč přímo z před kopaček, přihraj spoluhráči, překonej obranu, zacentruj a umísti míč do horního rohu brány. Nezapomeň ale ani na vlastní obranu, protože soupeřovi útočníci čekají na každou tvoji chybu.

Stáhnout

3D Rally Evolution

3D Rally Evolution

3D Rally Evolution – to je jeden z nejlepších 3D simulatorů automobilových závodů pro mobilní telefony. Moderní mobily již umožňují zpracovávat nádhernou 3D grafiku a realistickou fyziku aut. Ve hře můžete připínat mezi několika módy pohledu. Najdete zde velké množství tratí ze všech koutků světu. Na výběr můte z pěti realistických modelů aut, od těch levnějších až po skutečná žihadla. Zažij si ten pocit opravdového závodníka během turnaje.

Stáhnout

The Fast and the Furious 3D

The Fast and the Furious 3D

Hra podle známého filmu dostala třetí rozměr. Vžijte se do role postav z prvního filmu a závoďte v ulicích Los Angeles. Za vítězství získejte peníze, za které si můžete upravovat vozidlo a postupně se stát králem ulic.

Stáhnout

Asphalt Urban GT 2

Asphalt Urban GT 2

Druhé pokračování této úspěšné hry od společnosti Gameloft je konečně tady! Opravdové modely aut a tratí čekají až pokoříte rychlostní rekordy!

Stáhnout

Asphalt 3: Street Rules

Asphalt 3: Street Rules

Již třetí pokračování nejslavnější závodní hry pro mobilní telefony tě vrhne přímo do centra ilegálních automobilových závodů. Uchop volant vysněného auta nebo řídítka vytoužené motorky a udělej si jméno v kruzích, kde se respekt a peníze získávají pomocí smyků a bouraček. Projeď se závratnou rychlostí ulicemi největších světových měst a shromáždi jmění předváděním svého agresivního stylu jízdy. Nešetři na vylepšeních svého vozidla a postupně z něj udělej neporazitelný závodní stroj. Pamatuj, že jediné, na čem záleží, je vítězství, a že všechny tahy jsou povolené. Vystrkej své protivníky ze silnice, vyhýbej se policejním blokádám a získej si pozornost televizní helikoptéry, která bude tvou jízdu přenášet živě milionům diváků!

Stáhnout

Horse Riding Academy

Horse Riding Academy

Byl jsi právě přijat na prestižní jezdeckou školu, která je plná spřízněných duší, které, stejně jako ty, milují koně nade vše. Pod vedením jezdeckého šampióna se i z tebe může stát hvězda! Ten neváhej a vzhůru do sedla!

Stáhnout

Asphalt Urban GT 2 3D

Asphalt Urban GT 2 3D

Asphalt: Urban GT se s bouřlivými ovacemi vrací na Tvůj mobil! Objev vzrušující vysněná auta vyrobená speciálně pro tento závod. A jestli Tě auta neberou, nově si teď užij s nejsilnějšími motocykly! Zmodernizuj ještě víc svoje závodní auto – žádné hranice neexistují… Projeď nejzářivější světová velkoměsta a prostě si užívej; třeba přízeň oslňujících dívek. Ale pozor, jen vítěz bere všechno! A je Ti snad jasné, že se nejede v rukavičkách… ostatně uvidíš sám, až Tě chytně policejní patrola. Jestli se tedy necháš chytit J

Stáhnout

Freestyle MotoX2

Freestyle MotoX2

Ukažte ty nejlepší akrobatické kousky ve hře FMXII, pokračování Freestyle Motocross. Zúčastněte se závodů v různých lokalitách USA, od sněhových plání až po písečné duny.

Stáhnout

Tennis Open 2007 feat. Lleyton H

Tennis Open 2007 feat. Lleyton H

Už z názvu jistě poznáváte známou postavu z tenisových kurtů, tou je Lleyton Hewitt. Tento mladý nadaný tenista nahradil světovou legendu Peta Samprase a kraluje mužskému tenisu. Provází vás celou hrou, právě jeho budete primárně ovládat. Pokud ale nechcete, nemusíte. K dispozici je ještě několik méně známých tenistů. Hra obsahuje mnoho herních módů, nějaký ten týden vás bude hra stoprocentně bavit.

Stáhnout

Pro Golf 2007 feat. Vijay Singh

Pro Golf 2007 feat. Vijay Singh

Jak už název napovídá, máš před sebou špičkový golfový simulátor, kterým tě navíc bude provázet jeden z nejlepších hráčů světa Vijay Singh. Parádní grafika, skutečná hřiště, výborně zpracované ovládání - to je Pro Golf 2007 s Vijayem Singhem.

Stáhnout

Real Football 2007

Real Football 2007

Skutečný fotbal. Ultimátní fotbalová hra do mobilu je zpět. Zvol si svůj oblíbený tým z více jak stovky klubů a národností a zůčastni se největšího utkání sezóny. Hraj po boku es jako Gerrard, Vieira či Puyol a předveď strhující techniky v atmosféře největších fotbalových stadionů. Zažil realistickou umělou inteligenci, detailní grafiku a ještě mnohem, mnohem více. Real Football 2007 opět posouvá hranice. Připrav se zažít nejrealističtější fotbalovou simulaci na mobil!

Stáhnout

The World Deadliest Stutnts 2

The World Deadliest Stutnts 2

Extáze dostala nový význam! Akcelerace, rychlost, zpocené dlaně, bušící srdce; zažij tohle všechno v jediném kaskadérském vystoupení. Předveď speciální kousky při vysokých skocích na motorce a od filmového studia získáš spoustu peněz. Dej svému životu šťávu!

Stáhnout

Akční hry na mobil

Worms Forts 3D

Worms Forts 3D

Worms jsou zpět a nyní ve 3D! Připrav si vojáky a znič pevnost! Jako velitel 4 wormsů, kteří obývají pevnost, se musíš dokázat pořádně opevnit a zkonstruovat takové zbraně, aby si mohl zaútočit na nepřítelovu pevnost. S trochou zkušeností, katapultem a správným zamířením se můžeš pustit na cestu k vítězství v historicky inspirovaných bitvách a v pěkném 3D pohledu.

Stáhnout

Worms 2006 NEW!!!

Worms 2006 NEW!!!

Jedna z nejpopulárnějších mobilních her se dočkala dalšího pokračování. Použít do hry červíky mohlo napadnout jen šílence, ale jak se zdá, byl do geniální tah. Připraveny jsou nové bláznivé zbraně, na displayi můžeš mít najednou až 9 červíků, můžeš hrát s přáteli... Čeká Tě prostě naprosto úžasná a ulítlá zábava!

Stáhnout

Prince of Persia Dva trůny

Prince of Persia Dva trůny

Staň se princem v posledním díle trilogie Princ z Persie a vydej se do ulic mýtického Babylonu, kde na tebe čeká boj o záchranu poddaných a znovunabytí trůnu impéria. Musíš si probojovat cestu do nádherného paláce svého bývalého vezíra, který zajal všechny krásné babylonské ženy a vyslal ti vstříc hordy svých věrných pochopů. Nový bojový systém útoku ze zálohy ti umožní ukončit některé souboje jedním rychlým, dobře mířeným bodnutím. Jindy se budeš muset postavit tváří v tvář přesile a uplatnit svá bojová komba a působivé rozhodující údery.

Stáhnout

Call of Duty 2

Call of Duty 2

Na vlastní kůži zakuste napjatou a bouřlivou atmosféru války v nejrealističtější mobilní hře s námětem bojů 2. světové války. Přináší kvalitu a akčnost úspěšné hry společnosti Activision. Jde o skutečný nelítostný boj na život a na smrt. V této hře, navazující na mobilní kasovní trhák z roku 2004, se můžete vžít do role britského pěšáka, ruského ostřelovače či amerického vojáka a účastnit se bojů na bitevních polích v Africe, u Stalingradu a na březích Normandie. Žádný voják není v boji sám, na válečnou scénu vstupujete se svou vlastní jednotkou ostřílených a zkušených vojáků. Grafika této mobilní hry je neuvěřitelně kvalitní; je to válka tak skutečná, jak jste ji dosud nezažili.

Stáhnout

KING KONG - oficiální mobilní hra podle filmu

KING KONG - oficiální mobilní hra podle filmu

Zahraj si Jacka – romatického scénáristu zblázněného do Anny – a také samotného Konga v osmi levelech, které povedou neprůchodnou džunglí až do závratné výšky Manhattanských mrakodrapů. Jack má za úkol ochránit Annu před nástrahami džungle a jejími nevyzpytatelnými obyvateli. Je třeba vzít rozum do hrsti a co nejchytřeji použít svou jedinou zbraň – foukačku. V kůži impozatního Konga budeš bojovat s hrozivými V-Rexy a Velociraptory, kteří chtějí zaútočit na krásnou herečku. Během svých soubojů zkus dostat dinosaury na lopatky a ukaž impresivní kombo, když je míra tvého vzteku na maximu. Naučíš se ovládat a využívat všechnu svou sílu a vztek. Další zastávkou je New York, kde musíš vyšplhat na nejvyšší mrakodrap zatímco tě budou otravovat letadla, a zachránit uvězněnou Annu. Užij si naprosto jedinečnou grafiku této hry a unikátní možnost zahrát si z pohledu dvou hlavních postav. Navíc to vše v prostředí věrném filmovému zpracování!!

Stáhnout

Totally Spies!

Totally Spies!

Sam, Alex a Clover jsou tři normální holky ze střední školy v Beverly Hills. Mimo běžné holčičí zájmy jako jsou móda, vlasy a kluci, jejich aktivita zahrnuje také špionáž pro 'WOOHP' - přísně utajovanou organizaci bojující proti zločinu, kterou vede jejich šéf Jerry. Kdykoliv mohou být Jerrym poslány na tajnou akci do čtyř koutů světa aby čelili mocichtivým megalomaniakům nebo nebezpečným individuím kteří chtějí vyhodit do vzduchu naši planetu.

Stáhnout

Worms Forts

Worms Forts

Vydejte se s červy dobývat opevněné hrady! Jako velitel armády červů si musíte pohlídat, že se vaši svěřenci dobře opevnili a instalovali na hradbách nebezpečné zbraně. Jedině tak odoláte výpadům nepřátel a následně přejdete do ofenzívy ve čtyřech historických městech.

Stáhnout

X-Men 3

X-Men 3

Připoj se k X-Menům na jejich cestě za spravedlností, při které se snaží ve strašlivé bitvě zničit obrovské roboty Sentinely. V tomto neuvěřitelném dobrodružství, které odkrývá filmové akce tak, jak sis je nikdy nedokázal představit, můžeš bojovat v roli několika hrdinů. Jak budeš postupovat, budou se zlepšovat schopnosti jednotlivých postav.

Stáhnout

Splinter Cell Chaos Theory

Splinter Cell Chaos Theory

Další pokračování vynikajících her pod patronací Toma Clancyho. Série mobilních her, v jejichž názvu se objevuje obligátní „Tom Clancy’s“, se utěšeně rozrůstá. A je to jen dobře. U každého dílu, ať již Splinter Cell či Rainbow Six, se bavíte. Jak je na tom další díl prvně jmenovaného?

Stáhnout

Gangstar: Crime City

Gangstar: Crime City

Odešel jsi ze svého rodného města, abys uniknul své minulosti. Nyní stojíš na ulici tohoto úplně nového města a jsi odhodlaný vydobýt si respekt a postavení u místních gangů. Nikdy ses nebál nebezpečí a morálka nepatří mezi faktory, které by ovlivňovaly tvoje činy. Kromě toho jsi pekelně dobrý s pistolí a za volantem rychlého auta. Máš tudíž všechno, co potřebuješ, aby ses stal největším mafiánem, jakého kdy toto město zažilo! Samozřejmě, budeš muset začít hezky od podlahy. A ze všeho nejdříve budeš muset vyrovnat dluh s šéfem podsvětí, který ti pomohl s novým začátkem.

Stáhnout

Ztraceni

Ztraceni

Co bys dělal, kdyby ses po havárii letadla probudil na pláži tohoto proslulého tajuplného ostrova? Pokus se zachránit životy pasažérů na místě nehody, vybuduj tábor, nauč se žít s ostatními přeživšími, prozkoumej džungli, jdi na lov, staň se svědkem nevysvětlitelných fenoménů a vyhni se podivným pastem rozesetým v nepřátelském prostředí. Jedním slovem: přežij... a pokus se rozluštit tajemství ostrova! To je přesně to, co ti oficiální hra podle seriálu Ztraceni umožní. Prožij neuvěřitelný příběh pasažérů letu 815 v kůži charismatického hrdiny tohoto dobrodružství.

Stáhnout

Rainbow Six 3

Rainbow Six 3

Další z her Toma Clancyho vás zaručeně dostane! Bojujete proti teroristum a je už jen na vás jestli budete specialista na těžké zbraně, sniper nebo jen útočník.

Stáhnout

 

Piráti sedmi moří

Piráti sedmi moří

Pokud jsi někdy snil o světě pirátů, pak jsou Piráti sedmi moří hra přesně pro tebe. Existuje snad něco lepšího, než zkřížit meče s protivníkem či vyprázdnit pistoli do hordy krvelačných nepřátel? Po stažení této hry tě čeká úchvatné dobrodružství, ve kterém se staneš odvážným pirátem překonávajícím nástrahy a nebezpečí na cestě za ztracenými poklady. V džungli, na lodi, ve pirátském městě - a samozřejmě dostaneš cestou šanci osvobodit nějaké ty sexy vězenkyně.

Stáhnout

America's Army®: Special Operat

America's Army®: Special Operat

První hra na mobily vytvořená ve spolupráci s americkou armádou! Realistické armádní zbraně a vozidla. Helikoptéra Apač, Stryker, puška M4A1, střely Stinger a mnoho dalších. Divoká Corbalie právě napadla sousední zemi Liberty a hrozí ovládnout celý region. Po nekonečném a bezvýsledném vyjednávání se spojené národy rozhodly zvolit jediné možné řešení zastavení invaze. Americká armáda v této speciální akci zasáhne spolu s nimi. Staň se členem elitní světové bojové síly a potlač hrozbu Corbalie. Dostaneš se do role pilota helikoptéry Apač, vojáka pěchoty nebo velitele obrněného vozidla.

Stáhnout

Star Marine

Star Marine

Ve válce proti mimozemšťanům jsou Star Marines nejúčinnější zbraní. Star Marine je válečná sci-fi střílečka na mobily, která tě postaví proti nemilosrdným vetřelcům v uličách postižené válečné lodi. Jsi dostatečně tvrdý pro Star Marines?

Stáhnout

Call of duty 3

Call of duty 3

Staňte se hrdiny a doveďte svou jednotku k vítězství v této strhující hře na motivy dobytí Normandie.

Stáhnout

Top Gun

Top Gun

Připoutejte se v jedinečném simulátoru vojenské stíhačky!

Stáhnout

Worms Golf

Worms Golf

Worms Golf je arkádová sportovně akční hra, unikátní kombinace bláznivého golfu a legendárních červů. Výsledkem je extrémně návyková golfová adventura se třemi rozdílnými golfovými hřišti a 27 jamkami. Obyčejný golfový míček byl nahrazen granátem a nepřátelský červ je připoután k praporku. Dostaň granát do jamky v co nejmenším počtu odpalů a sleduj, jak se nepřítel svíjí strachy, když se granát pomalu kutálí k jamce. Všichni pak víme, co se stane když do ní spadne, že?

Stáhnout

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hraj o ceny! Napiš článek a vyhraj!

(Raketka.cz, 31. 8. 2012 9:46)

Ahoj, chceš si zahrát o hodnotné ceny na našem webu raketka.cz/? Připraveny jsou hned dvě prázdninové soutěže a šance na výhru jsou opravdu velké!

Máš web, nebo blog? Pak stačí napsat článek a umístit ho na svůj web, blog. Pět nejlepších článků získává Nintendo, Joystick, nebo Volant a jiné dárky, které jsou určeny pro nejlepší soutěžící.

Nemáš web a i tak se chceš zúčastnit soutěže? Pak stačí pozvat pár kámošů na Raketku pomocí speciálního kódu. Více informací najdeš na stránkách raketka.cz/prazdninova-soutez, na dotazy ohledně soutěže se můžeš zeptat na mejlu soutez@raketka.cz.

Soutěž

(Raketka.cz, 9. 6. 2011 19:57)

Chceš vyhrát Minibike, R/C model Ferrari,
originální hru COD:Black Ops nebo MP4 přehrávač ? Koukni se na
http://raketka.cz/soutez-c.-1 a zůčastni se letní soutěže raketka.cz